Entrepreneur
Musím Vás pochválit! Vaše myšlenka je skvělá, Vaše produkty jsou nejlepší, co jsem zatím z bezlepkových jedla, přeji Vám moc úspěchů, ať zůstanete stále tak kvalitní a dobří! Držím Vám palce!
Pavlína Roušalová
Entrepreneur
Pokaždé když se dostaneme do Nového Jičína tak si nakoupíme hromadu dobrot, protože syn, který nechtěl jíst žádné pečivo, mlaská a má boule za ušima. Za nás super.
Barča Zátopková
Entrepreneur
Ráda bych Vám tímto poděkovala za skvělá jídla, pečivo, zákusky i zbývající sortiment. Vše na jednom místě je úžasný nápad a atmosféra u Vás je pohodová a příjemná. Kromě dcery, pro kterou u Vás nakupuji, jsem velice spokojená s denním menu i já osobně a už i má kolegyně, která si dnes velmi, ale opravdu velmi pochutnala na marinovaných vepřových žebírkách, která byla - cituji: "Luxusní, eňo ňuňo." Přejeme hodně spokojených a příjemných zákazníků.
Kateřina Redlová
Entrepreneur
Dnes jsem poprvé ochutnala Vaše výrobky z "dovozu" do Litovle k Ječmínkovi a můžu říct, že vynikající!!!! Rohlíky, chléb i koláčky. Chutnají skvěle a jsou krásně měkké. Což se u těch mých domácích bezlepkových pokusech říct nedá :-) Budu Vaši věrnou zákaznicí. Už se těším na další objednávku. SUPER! Škoda že jezdíte jen pondělí, čtvrtek .... hodil by se mi ještě jeden den před víkendem :-) Děkuji
Vendula Klosová
Evča Jaroňová
Dobrý den, Vaše bezlepkové pečivo pravidelně kupují ve zdravé výživě "Zdraví na dlani" v Ostravě Porubě. Je nejlepší ze všech, které jsem kdy jedla. A včera jsem byla ve Vaší jídelně v Novém Jičíně poprvé. Došla jsem do bezlepkového ráje. Jídlo bylo vynikající, celá rodinka se jen oblizovala. Personál byl usměvavý, vstřícný a milý. Majitel pán Kotas je úžasný človíček. Moc se těšíme na další vynikající bezlepkový obídek. Jste tam všichni báječní, za vše moc děkujeme.
Evča Jaroňová
Artist
Byla jsem u vás na oběde s manželem, bzl. jsem jenom já jídlo i obsluha super a manžel taky spokojen. Škoda ,že nejste blíž. Ať se vám daří.
Andrea Janečková
Entrepreneur
Všem doporučuji !! Škoda že nejsou ve Zlíně.
Jakub Vašíř